Metamorfozy Sióstr Bliźniaczek 2015/2016 - "Takie same a jednak inne"

Kochani, na pewno pamiętacie naszą zeszłoroczną zabawę w Metamorfozy Babć. My do teraz wspominamy nasze urocze uczestniczki i ich super nastawienie do zmian. W tym roku nadszedł czas na kolejne Przemiany.

Tym razem do zabawy zapraszamy siostry bliźniaczki.

Nasza wspaniała grupa lokalnych,  twórczych przedsiębiorców z dużym zapałem czeka na kolejne uczestniczki akcji. Jeśli znacie chętne do udziału w metamofrozach siostry bliźniaczki to przekażcie im informacje o naszym przedsięwzięciu. Czekają na nie zabiegi kosmetyczne, masaże, stylizacje fryzur, zajęcia fitness i wiele innych ciekawych atrakcji. Do tego staną się bohaterkami lokalnej gazetki – czyż nie super okazja, aby stać się na chwilę lokalnym celebrytą?

Warto dodać również, że dzięki wspólnemu zaangażowaniu lokalnych przedsiębiorstw wszystkie atrakcje dla uczestniczek są za darmo :) 

W akcji biorą udział: Salon Kosmetyczny Madame Katrina http://madamekatrina.pl/, 

Klub Fitness Europejka http://klubeuropejka.pl/

Salon Fryzjerski Gabriel http://www.krakow.akademiagabriel.pl/

Biuletyn Reklamowy Twój Ruczaj i Kliny http://twoj-ruczaj.pl/

nie brakuje również nas :) 

Spośród nadesłanych propozycji wybraliśmy 2 pary przesympatycznych sióstr: Kasię i Monikę oraz Ilonę i Kamilę.  Już za niedługo finał naszej wielkiej siostrzanej metamorfozy. My same nie możemy się jej już doczekać :)

 

 Ilona i Kamila                                                                           Kasia i Monika

 

Nasze piękne bohaterki tegorocznych Metamorfoz i my - współtworzyciele tych zmian :)