Dużo zdrowia pod Choinkę - kupony upominkowe na niezapomniane masaże

 

Wielu z Was już się przekonało o wyjątkowości naszych masaży. Teraz macie szansę, aby podzielić się tym doświadczeniem z najbliższymi. Bo czy podarowanie chwili dla siebie, relaksu, ulgi w bólu nie jest wyrazem naszych najszczerszych uczuć? A troska o zdrowie i dobre samopoczucie bliskich nam osób – czy nie jest najpiękniejszym świątecznym darem? 

Oto kilka wskazówek jak szybko zdobędziesz wspaniałe prezenty w te Święta:

1.Zerknj do naszej galerii zdjęć a zobaczysz jak wygląda nasz salon. Bedziesz od razu wiedział/a, czy to miejsce spodoba się Twoim najbliższym i czy będą chcieli odpocząć i zrelaksować się w takim miejscu. 

2. Teraz czas na zapoznanie się z naszą ofertą masaży i rytuałów na twarz. Nie wiesz, który wybrać? Spokojnie, skontaktuj się z nami i razem wybierzemy ten idealny.

3. Dla  Twojej wygody dysponujemy dwoma rodzajami kuponów: tradycyjne papierowe oraz w formie elektronicznej. Oba możesz zakupić bezpośrednio na naszej stronie. Po dokonanej płatności realizujemy natychmiast Twoje zamówienie. Jeśli wybierzesz formę papierową Twój kupon powinien dotrzeć drogą pocztową w przeciągu 3 dni. Jeśli Twoi najbliżsi są fanami nowych technologii i ekologii, elektroniczna wersja kuponu będzie dla nich świetnym rozwiązaniem.  Otrzymasz ją w ten sam dzień. Taki kupon jest również pomysłem dla spóźnialskich. Jeśli nie pomyślałeś/aś o prezencie wcześniej możesz go u nas zdobyć w ostatniej chwili.

4 Jak zatem zakupić kupon? Przy każdym opisie naszych zabiegów znajduje się ikona koszyczka, który przekieruje cię do sklepu internetowego. Jeśli wolisz nabyć kupon kwotowy, wejdź w zakładkę Kupony Upominkowe – tam znajdziejsz różne kwoty do wyboru.  W sklepiku interentowym podaj swój adres email i domowy, abyśmy mogły sprawnie wysłać  Twoje zamówienie. Jeżeli pragniesz, aby kupon był imienny napisz do nas email ze szczegółami. 

 

Nabywając kupony upominkowe dla swoich najbliższy będziesz miał/a szansę wziąć udział w losowaniu wspaniałego świątecznego prezentu od nas - masażu całego ciałą Vishesh. Kto wie, może to piękne doświaczenie czeka właśnie na Ciebie!  Ze szczęśliwym zwycięzcą skontaktujemy się na początku stycznia.