Zdrowych i Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz realizacji wszystkich postanowień w Nowym Roku życzy drużyna Maha Punye :)

Zbliża się ten wyjątkowy czas, kiedy nachodzą nas refleksje dotyczące naszego codziennego życia.

Koniec roku przynosi chwile zadumy podsumowującej ubiegły rok. Czy osiągneliśmy nasze cele? Czy zrealizowaliśmy plany? Czy dbaliśmy o siebie i o swoje zdrowie?

 

Wielu z nas decyduje się na wprowadzenie w życie noworocznych postanowień: więcej się ruszać, świadomiej się odżywiać,  rzucić palenie, więcej czasu spędzać z rodziną i zadbać bardziej o sobie.

 

W ajurwedyjskiej filozofii życia jesteśmy właśnie w fazie Vaty – psycho-fizycznej struktury kończącej roczny cykl natury. Już zaniedługo wejdziemy  w odziaływanie Kaphy – doszy odpowiedzialnej za wzrost  i rozwój.

 

  Czy nie jest to zatem doskonały czas na wprowadzenie naszych postanowień w życie?

 

Każdy z nas ma na swojej liście coś do zrobienia -  nie odkładajmy tego w nazbyt odległy czas.  Warto podarować sobie odrobinę chwili dla siebie, aby w zdrowym ciele i duchu dążyć do osiągnięcia celów na wszystkich płaszczynach życia.

 

Chcemy  życzyć Ci spokojnych, rodzinnych Świąt oraz sukcesów i realizacji postanowień w nadchodzącym Nowym Roku.

 

 Jeśli w Twoich refleksjach pojawiła się troska o siebie jesteśmy tutaj, aby służyć  Ci pomocą w osiągnięciu zdrowia i harmonii wewnętrzej. 

 

Z najlepszymi życzeniami

Paulina i Martyna

Salon Maha Punye Ayurveda